Minibu Yayıncılık

Temel Amacımız

Hayal kurmak çocukluğun doğasında vardır ve çocuğun gelişiminde büyük bir rol oynar. Hayal gücü gelişmiş olan çocuklar zorlukları daha kolay aşar, yaratıcı düşünme becerileri ve merak duygusu gelişir.Minibu olarak temel amacımız çocukların hayal ve düşünme becerilerini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Minibu Yayıncılık olarak çocuklarımıza küçük yaşlardan itibaren hayal güçlerini arttırabilmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak ve çocuklarımızın hem sıkılmadan ve bunalmadan öğrenme kapasitelerini artırmak da öncelikli hedeflerimizden biridir.

Hedefimiz

Çocukların bütünlüklü bir kişilik geliştirmesi hedefiyle, hayal gücüne ve yaratıcılığa geniş bir alan açacak şekilde seçiyor ve hazırlıyoruz.Her yaş için uygun, masal ve hikaye kitapları, çocuk romanları, çocuk gelişim kitapları,  uygun fiyatlarla, kapınıza teslim ediyoruz.

Misyonumuz

Minibu Yayıncılık olarak çocukların ihtiyaçları olduğu becerileri efektif ve kalıcı bir şekilde kazanmalarını sağlayacak içerikler üretmek; yayınevi kültürümüzü ve kimliğimizi durmadan revize ederek organik bir şekilde büyümemizi sağlamaktır.

Minibu Yayıncılık

Minibu Yayıncılık, sürekli olarak yapmış olduğu yeni projelerle hem yenilikçi hemde birçok ilklere imza atmış bir kuruluştur.

checked
KALİTELİ HİZMET

Kitap satışında müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

rating
UZMAN EKİP

Uzman ekibimiz ile yayıncılık süreçlerini tüm projelerimizde kusursuzca uyguluyoruz.

new-product (1)
ÜRÜN ÇEŞİDİ

Teknolojik gelişmeleri takip ederek uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sağlamaktadır.

satisfaction (1)
MEMNUNİYET

Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir.